NHLhockeyBet

NHLhockeyBet   -1 %

 

NHLhockeyBet přidává na Bet-universe tipy 50 dní a za tu dobu přidal 346 tipů. Statistiky nemusí být pravdivé! Pokud najdete chybu (chybný kurz, nesprávné vyhodnocení atd.) použijte tlačítko Nahlásit chybu a administrátor chybu napraví.18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Nejsi přihlášen(a).
Analýza Oba tímy sa dozvedeli, že odohrajú tento zápas len pár hodín dozadu. Hurricanes vyhrali túto noc zápas proti Hawks. Lightning mali deň voľna. Toto je prvý z naplánovaných štyroch zápasov po sebe medzi týmito celkami. Proti Hawks odchytal dnes ráno Reimer, takže sa plánuje, že začne proti Bleskom Alex Nedeljkovic (1-1-1, 3.23 GAA, 88.6%). Ten na svojom ľade pripúšťa až 3.84 gólu na zápas. Hurricanes hrajú tento rok veľmi dobrý hokej, no dnes ich potrápilo Chicago a zajra v noci hrajú proti minuloročnému víťazovi Stanley Cup. Proti Bleskom tento rok dokázali vyhrať – 28. januára ich porazili 1:0, keď im vychytal nulu Petr Mrázek. Čo sa týka brankárov to bude v tomto zápase úplne iné. Alex sa na Petra vôbec nechytá. Oba tímy sú si veľmi podobné v úspešnosti presiloviek, no v úspešnosti oslabení sú Hurricanes o niečo horší (85.7% vs 85%).
Lightning prehrali posledný zápas proti Panthers 4:6, no môže ich tešiť návrat S. Stamkosa. T. Johnson sa vrátil do svojej bývalej pozície a v uplynulých dvoch zápasoch strelil tri góly. Blesky vyhrali štrnáswť z posledných 20 výletov do Caroliny a z posledných 27 celkovo prehrali len sedemkrát. Andrei Vasilevskiy (9-2-1, 1.92 GAA, 93.3%) má vo februári neuveriteľnú úspešnosť 94.1% v šiestich zápasoch. Proti dnešnému súperovi odchytal tento rok jeden zápas s 97.1% úspešnosťou! Celkovo proti Hurricanes je jeho rekord 7-0-1 s 94% úspešnosťou a priemerne inkasuje len 1.87 gólu na hru.
před 13 dny


Načítám


Další tipy od NHLhockeyBet


DNES

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!