Köln - Union Berlin 1:1
1 a 1,5+
1.99
-5.00
  13.8.2018 SKRYTÝ TIP TIP PŘIDÁN JAKO PLACENÝ SERVIS VKLAD 5/5 přidáno 13.8.2018 19:21
Analýza 13.8. 20:30 Köln - U. Berlín: 1 a 1,5+ kurz 1,99

V prvním kole proti Bochumi Kolín potvrdil postupové ambice a dal tak najevo, že se v 2. Bundeslize nehodlá zdržovat déle než rok. První půle byla ještě rozpačitá, ale v druhé půli si mohl trenér Markus Anfang pochvalovat hru s vysokým procentem držením míče a hlavně s několika velice dobrými šancemi. Kolín vyhrál 0:2 a dnes bude hostit Union Berlín. Hra týmu z hlavního města nevypadal v premiéře nikterak dobře a tolik kýžený gól proti průměrnému Aue příšel až z přímého kopu v 87. minutě. Kolín, jakožto tým s lepší kádrem a dobrou podporou domácího publika, je dnes v utkání jasným favoritem. Berlín navíc prohrál ve třech posledních výjezdech na hřiště domácích poměrem 0:7, 0:2 a 0:4. Vítězství domácích a minimálně dvě vstřelené branky v utkání v kurzu 1,99 na Tipsportu.