1 (V)
1.89
-7.00
  4.1.2020 VEŘEJNÝ TIP VKLAD 7/10 přidáno 3.1.2020 11:42
Analýza V tomto semifinále věřím v postup švédských mladíků, kteří turnajem projíždí jako nůž máslem.
Švédové po velmi dobrých výkonech vypráskali Slováky i Kazachy shodně 6:2, Švýcary vyškolili 5:2, bod darovali pouze na úvod turnaje houževnatým Finům (3:2pp). Základní skupinu ovládli s vynikajícím skóre 20:8. Ve čtvrtfinálovém zápase, který máme ještě v živé paměti, je nedokázali zastavit ani Češi, kteří můžou být rádi "pouze" za 5 kousků. Kdyby po první třetině Švédi vyhrávali už 6:0, nikdo nemůže říct ani popel.
Rusáci svou skupinu ukončili s dvěma vyhranými a dvěma prohranými zápasy na 3. místě se skóre 16:8. Ve čtvrtfinále vyzvali mladé Švýcary, které porazili 3:1.
Od těchto soupeřů očekávám těsnou bitvu až do poslední minuty. Věřím, že se šťastným koncem pro Skandidávce.