TIP: Duilio Beretta v Bastian Malla 2.set Beretta

2.set Beretta
2.75
TIP NEBYL VYHODNOCEN DO 30 DNÍ
Bet365 27.11.2015 SKRYTÝ TIP VKLAD 6/10 přidáno 27.11.2015 19:35
Analýza Pomerne zaujímavý zápas medzi Berretom a Mallom. Pred zápasom boli kurzy evens, teda v rovine a tam by sme očakávali ich aj počas druhého setu ale opak je pravdou, Malla vyhral prvý set 6:2 a v druhom je to 1:1 a podáva Malla a kurz na Berretu 2,75 až 2,5 že vyhrá druhý set nás milo prekvapili a musíme to hrať. Malla v septembri oslávil 19 rokov jeho maximom v rebríčku je doposiaľ 415 miesto a tento rok strieda lepšie výkony s horšími. Proti nemu stojí domáci Berreta predsa len o 5 rokov skúsenejší tenista turnaj sa hrá v Peru a je doma na turnaji ide presvedčivejšie a má rozhodne vyššie šance, že vyhrá druhý set ako si myslia bookies. Kurz má hodnotu a veríme, že sa nám to podarí potrestať. Teda, naša stávka znie druhý set vyhrá Berreta.