Fórum blog příspěvky

Neuvěřitelně vysoký kurz z mého pohledu na to, že Lazio vstřelí gól. Samozřejmě nutno říci, že Inter neinkasoval už 6 ligových utkání po sobě, ale má-li od někoho dostat gól je to právě Lazio. Lazio vpředu s Immobilem jsou neuvěřitelně silní a každý zápas je gólová nadílka. S kurzem 1.64 do toho určitě jdu a je jen otázka času kdy Inter dostane v nějakém soutěžním utkání gól. Věřím, že to bude zrovna dnes. V posledním zápase Lazia proti Empoli (3:3) nezvládli koncovku, ale tlak hráčů Lazia byl šílený dnes si nemyslím, že by měl být problém pro tento celek vstřelit gól i když se jedná o Inter Milan. Můj tip 2:1 pro Inter. Hodně štěstí.
Dynamo Moskva v posledním zápase dostali výprask 5:1 od Jokeritu. Věřím, že v dnešním zápase ukáží svou sílu a Nižněkamsk porazí. Stále jsou na druhém místě pouze 3 body za Petrohradem a gólově jsou úplně jinde než Nižněkamsk. Poslední 4 vzájemné zápasy zvládli a já věřím, že zvládnou i dnešní. Osobně hraji D. Moskva a méně než 7.5 gólů v kurzu 1.70 ale jen pro zpestření v tomto zápase si počet gólů netroufnu odhadovat. Osobní tip je 3:1 pro D. Moskva. Hodně štěstí!
V dnešním zápase Venezia x AC Milán očekávám hodně útočný fotbal od Milánu. Snaží se vykopnout zpět na první místo v tabulce, jelikož jiné povinnosti ho nečekají. Poslední zápasy byly hodně gólové kdy proti Empoli dal Milán 4 góly a proti Římu góly 4.

Proč tedy Ibrahimovič?
1. Snažím se vybírat vyšší kurzy hrát 1.58 na AC Milán mi přijde málo a tak volím tento 1.82
2. Ibrahimovič v posledním zápase neproměnil penaltu a nastupoval až ve střídání místo Girouda takže jistě se bude chtít uspokojit gólem
3. Nastupuje dnes v základní sestavě a z minulého zápasu by měl být odpočatý
4. Hraje se proti mnohem slabšímu soupeři než je např. AS Řím tudíž očekávám 2-3 góly od AC

Přeju hodně štěstí inspirovaným.