NHLhockeyBet

NHLhockeyBet   +2 %

 

NHLhockeyBet přidává na Bet-universe tipy 119 dní a za tu dobu přidal 831 tipů. Statistiky nemusí být pravdivé! Pokud najdete chybu (chybný kurz, nesprávné vyhodnocení atd.) použijte tlačítko Nahlásit chybu a administrátor chybu napraví.


18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Bruins sú stále bez hlavných brankárov. Zatiaľ za nich zaskakujú 23-ročný Dan Vladar a 22-ročný Jeremy Swayman. Spolu majú päť štartov, z ktorých tri skončili víťazne. Pravdepodobne Rask ešte nenastúpi v tomto zápase, no aj keby, bol by to jeho prvý zápas od 25. Marca a iba štvrtý od 28. februára . Halák je mimo kvôli COVID-u. Bruins majú podľa Money Puck 78.1% šancu na postup do play-off. Dnes nastupujú v hlavnom meste ako underdog. Z posledných siedmich zápasov ako dog vyhrali len dva. Hostia vyhrali len osem z posledných 28 návštev Washingtonu.
Caps patria k top tímom od začiatku sezóny a nič sa na tom nemení. Od 7. marca vyhrali viac len Avalanche. Naposledy prehrali 1:0 v NY s Islanders, no Isles sú najlepším tímom na domácom štadióne a boli lepším tímom, no hostí zachránil brankár. Samsonov je v poslednej dobe troška deravý, no vo svojich posledných deviatich zápasoch vyhral sedem. Vanecek vyhral deväť z trinástich domácich hier. V New Yorku chytil 38 striel. Domáci nemajú tento rok problém skórovať, priemerne skórujú 3.42 gólu na zápas. V poslednom čase prispela k výsledkom aj obrana, pretože od 14. marca inkasujú na domácom ľade dva priemerne góly na hru. Dnes budú mať výhodu, pretože Bruins hrajú tretí zápas za posledné štyri noci. Domáci sa môžu pochváliť skvelým oslabením, patrí im 3. miesto. Presilovku majú ešte lepšiu, s 34% úspešnosťou im patrí 2. miesto.
před 5 týdny

Nejsi přihlášen(a).

Načítám


Další tipy od NHLhockeyBet


18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!