NHLhockeyBet

NHLhockeyBet   +2 %

NHLhockeyBet přidává na Bet-universe tipy 93 dní a za tu dobu přidal 653 tipů. Statistiky nemusí být pravdivé! Pokud najdete chybu (chybný kurz, nesprávné vyhodnocení atd.) použijte tlačítko Nahlásit chybu a administrátor chybu napraví.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Analýza Lightning sú najlepším tímom NHL a aj keď je ešte skoro, vyzerá to tak, že sú favoritom na zisk Stanley Cupu. Sezónu otvorili dvojicou dominantných vystúpení proti Hawks, keď v prvých dvoch hrách ich prestrieľali 10:3. Neprehrali od 21. februára, čo je už šesť hier v rade. Ich skóre v nich je neuveriteľných 20:5, s tromi čistými kontami. Keď hrajú back-to-back zápasy, vyhrali deväť z posledných dvanástich. Vyhrali posledných päť návštev Chicaga a z posledných 26 vzájomných zápasov celkovo prehrali osemkrát. Bolts vedú ligu s 3.52 gólom na zápas, v presilovej hre sú siedmi a majú najlepšie oslabenie.
Hawks síce prehrali vysoko prvé dve stretnutia proti Lightning, no dnes ráno prehrali až po predĺžení. Veľkú zásluhu má na tom Kevin Lankinen (9-3-4, 2.57 GAA, 92.4%), ktorého dnes nahradí Malcom Subban (3-2-1, 2.60 GAA, 91.6%). Subban naposeldy chytal proti žalostným Red Wings a aj to inkasoval päť gólov. Hawks nemali vôbec dobrý štart do sezóny, no v posledných 15 hrách vyhrali desaťkrát. Hawks vyhrali len dva z posledných siedmich zápasoch, keď nemali prestávku.
Under bol v 14 z posledných 21 stretnutiach týchto tímov. Zápasy Bolts skončili underom šesťkrát z posledných siedmich. Dnes budú chytať dvojky oboch tímov, no hráči budú o niečo viac unavenejší ako dnes ráno a s tak dobrou obranou a špeciálnymi tímami Lightning pôjde na Curtis McElhinney (2-1-0, 2.70 GAA, 89.6%) málo striel.