NHLhockeyBet

NHLhockeyBet   +2 %

 

NHLhockeyBet přidává na Bet-universe tipy 93 dní a za tu dobu přidal 653 tipů. Statistiky nemusí být pravdivé! Pokud najdete chybu (chybný kurz, nesprávné vyhodnocení atd.) použijte tlačítko Nahlásit chybu a administrátor chybu napraví.


18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Analýza Bruins vs. Caps. Tento rok sa stretli vo Washingtone a výhry si delili. Bruins sa ale v posledných zápasoch až tak nedarí, aj keď posledný zápas vyhrali proti stálesahľadajúcim Rangers 4:1. Zápas predtým dostali od nich 6 a ešte predtým prehrali s Islanders 7:2. Za posledné tri týždne využili len tri z 20 presiloviek (26. miesto). Bostonský útok žije a umiera presilovou hrou a práve im presilovka veľmi nejde.
Caps priemerne skórujú 3.43 gólu na hru. Z posledných ôsmich vyhrali šesť. Z týchto ôsmich zápasov až v piatich inkasovali max. dva góly. Z posledných deviatich návštev Bostonu nevyhrali iba raz! Len dvakrát v tomto mesiaci sa stalo, že neskórovali aspoň tri góly za zápas.
Na oboch stranách nájdeme nejaké dôležité výluky hráčov. Hostia sú momentálne na tom lepšie a vzájomné zápasy hrajú jasne v ich prospech, plus skvelý kurz, treba hrať Caps.
před 6 týdny

Nejsi přihlášen(a).

Načítám


Další tipy od NHLhockeyBet


DNES

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!