NHLhockeyBet

NHLhockeyBet   +2 %

 

NHLhockeyBet přidává na Bet-universe tipy 93 dní a za tu dobu přidal 653 tipů. Statistiky nemusí být pravdivé! Pokud najdete chybu (chybný kurz, nesprávné vyhodnocení atd.) použijte tlačítko Nahlásit chybu a administrátor chybu napraví.


18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Andersen potvrdený pre tento zápas. Po 3+ dňovej pauze tento rok inkasuje priemerne 3.28 gólu na hru s úspešnosťou 87%, čo je o dosť menej ako jeho priemer.
před 6 týdny

Analýza Oilers prehrali dva zápasy v rade, v ktorých nedokázali streliť ani jeden gól! Oba proti Leafs. Posledný zápas prehrali 4:0. Predtým vyhrali päť posledných hier. Oilers vyhrali sedem z deviatich, keď mali dva dni voľno a sedem z desiatich, keď doma prehrali aspoň o tri góly. Leon Draisaitl a Connor McDavid nedali bod dva zápasy po sebe prvýkrát od sezóny 2019/2020.
Maple Leafs neinkasovali dva zápasy proti rovnakému tímu prvýkrát od novembra 1954, keď dvakrát porazili Red Wings. Majú najlepších prvých 23 zápasov (17 výhier) v histórii klubu. Najzaujímavejšie je, že sa im toto poradilo bez jednotky Frederika Andersena (11-3-2, 2.69 GAA, 90.5%) a Austona Matthewsa.
Do bránky hostí sa pravdepodobne postaví Michael Hutchinson (3-1-0, 1.77 GAA, 94.3%), ktorý má síce skvelé čísla no odchytal len tri štyri zápasy a to okrem Oilers s priemernými Flames a s najhorším tímom z ligy – Senators. Jedna lastovička leto nerobí. Minulú sezónu inkasoval proti Oilers tri góly zo 16 striel (4.97 GAA, 81.3%) a celkovo v kariére je proti ním 2-1-0, 2.07 GAA a 91.3%. V bránke hostí očakávam Mike Smith (6-1-0, 1.87 GAA, 93.8%), ktorý minulý rok tiež neodchytal najlepšie proti Leafs a celkovo proti ním má o niečo lepšie čísla ako Hutchinson oproti Oilers.
Posledné dva zápasy boli veľká senzácia, prepisovali sa rekordy, Leafs použili oboch náhradných brankárov, no poraziť tretíkrát po sebe Oilers na domácej pôde s pravdepodobne najlepším hráčom ligy MVP Connorom McDavidom a víťazom minuloročnej Hart Trophy Leonom Draisaitlom mi príde skoro nereálne. Leafs a Oilers čakajú ešte tri vzájomné zápasy (aj s týmto) v tejto päťzápasovej sérii a prakticky nie je možné aby ich všetky vyhral jeden tím. Nechce sa mi veriť. McDavid and Company sa prebudia a podľa mňa to bude zajtra ráno!
před 6 týdny

Nejsi přihlášen(a).

Načítám


Další tipy od NHLhockeyBet


DNES

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!