NHLhockeyBet

NHLhockeyBet   -1 %

 

NHLhockeyBet přidává na Bet-universe tipy 51 dní a za tu dobu přidal 349 tipů. Statistiky nemusí být pravdivé! Pokud najdete chybu (chybný kurz, nesprávné vyhodnocení atd.) použijte tlačítko Nahlásit chybu a administrátor chybu napraví.18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Nejsi přihlášen(a).
Analýza Duel dvoch veľkých rivalov. Bude to piaty zápas tento rok medzi Capitals a Penguins. Naposledy zvíťazili Caps 3:1. Posledný zápas vyhrali 4:3 proti Devils. Z posledných štyroch vyhrali tri. Momentálne im patrí druhá priečka o Východnej divízii s bilanciou 9-5-3.
Penguins naposledy čelili Islanders. Veľmi dobre chytal Tristan Jarry (5-5-1, 3.30 GAA, 89.2%), ktorý odvrátil 64 zo 67 striel, no treba povedať, že Islanders sú jedným z najhorších útočných tímov v lige a Jarry má stále percentuálnu úspešnosť 89.20% v jedenástich zápasoch. Proti Caps to bude mať ťažšie. Caps skórujú priemerne 3.41 gólu na zápas s najlepšou presilovkou v lige (33.3%). Zatiaľ čo Pens premenili iba 14.9% príležitostí, keď mali výhodu presilovky. Oslabenie majú tiež zlé – 25. miesto v lige. To však nie je všetko – Pittsburgh sa umiestnil na 27. mieste v lige vo vysoko rizikových šanciach v riadnom hracom čase.
Domáci síce dávajú priemerne veľa gólov, no Vitek Vanecek (7-4-2, 2.92 GAA, 90.7%) nie je stále príliš dôsledný. V poslednej dobe to s ním vyzeralo o niečo lepšie, no výkyvy vo forme sú stále. Stávky na Caps, ktorí hrajú vo svojej aréne, patria k najlepším stávkam: Od minulej sezóny vyhrali z 51 domácich hier až 37! Aj keď minulý vzájomný zápas priniesol menej gólov, očakávam, že trend medzi týmito dvomi rivalmi bude pokračovať. Over bol sedem hier po sebe (keď nepočítame posledný zápas).
před 11 dny


Načítám


Další tipy od NHLhockeyBet


ZÍTRA


18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!