NHLhockeyBet

NHLhockeyBet   -1 %

 

NHLhockeyBet přidává na Bet-universe tipy 50 dní a za tu dobu přidal 346 tipů. Statistiky nemusí být pravdivé! Pokud najdete chybu (chybný kurz, nesprávné vyhodnocení atd.) použijte tlačítko Nahlásit chybu a administrátor chybu napraví.18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Nejsi přihlášen(a).
Analýza Zajtra ráno sa odohrá ďalší zápas pod holým nebom medzi Flyers a Bruins. Flyers chýba stále niekoľko podstatných hráčov. Posledný zápas prehrali proti Rangers, ktorí tento rok nepredvádzajú dobrý hokej. V posledných devätnástich stretnutiach v Bostone vyhrali len päť a prehrali štyri hry ako outsider. Carter Hart (5-2-3, 3.31, 90.2%) prehral všetky tri zápasy proti Medveďom a v každom povolil najmenej štyri góly. Flyers sú najhorší, čo sa týka výstrelov na bránku z ligy.
Bruins využili deväť z posledných dvanástich presiloviek. Tuuka Rask (6-2-1, 2.51 GAA, 90.6%) vyhral všetky tri zápasy tento rok proti dnešnému súperovi a ako tím vyhrali všetky štyri so skóre 17:9. Rask odchytá prvý zápas od 13. februára, no na voľno je zvyknutý. Po troj- a viacdňovej pauze je jeho rekord 4-1-1 s priemerom 2.28 gólu na zápas. Bruins vedú Východnú divíziu a z posledných dvanástich hier získali 19 z možných 24 bodov. Medvede nehrali „over-om“ od 3. februára – šesť zápasov, posledný práve proti Flyers. Povoľujú najmenej striel a inkasujú iba 2.20 gólu na hru, čo ich radí na druhé miesto.
Viem, že počet striel nie je až tak veľmi dôležitý pre tipovanie, no bez striel gól nedáte. Včera sme mohli vidieť hru na jazere...aj keď sa tento zápas posunul naschvál na neskôr, aby neprišlo k tomu, čo včera, zápasy budú určite s dlhšími pauzami prerušené kvôli oprave ľadu, preto bude zápas viac rozkúskovaný. Predpoveď počasia hlási o niečo väčší vietor ako včera. Bruins sú tento rok proti Flyers dokonalí. Oddýchnutý Rask má tento rok dobré čísla proti Flyers, naopak Hart nie. Nemôžme zabudnúť na dôležitých hráčov Flyers, ktorí dnes nenastúpia. Vzájomné zápasy idú jasne proti Flyers a posledné štyri skončili „under-om“. Tento trend si ide Bruins v posledných zápasoch a Flyers bez kľúčových hráčov majú väčší problém dať viac gólov.
před 12 dny


Načítám


Další tipy od NHLhockeyBet


DNES

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!