TIP: Detroit Red Wings - Florida Panthers Panthers VZ

Panthers VZ
1.52
-1.00
Tipsport.sk 20.2.2021 VEŘEJNÝ TIP VKLAD 1/10 přidáno 20.2.2021 19:54
Analýza Panthers vyhrali túto noc v Detroite vysoko 7:2. V tejto sezóne vyhrali štyri z piatich vzájomných stretnutí. Z posledných desiatich vyhrali deväť a z posledných 17 návštev Detroitu nedokázali zvíťaziť len v troch prípadoch. Hostia vyhrali posledných päť hier mimo domova so skóre 23:13. Keď hrali deň po dni bez prestávky vyhrali deväť z posledných 12 hier. S najväčšou pravdepodobnosťou nastúpi Sergei Bobrovsky (5-1-1, 3.33 GAA, 88.4%), ktorý vyhral oba zápasy proti Krídľam tento rok s úspešnosťou 94,9% a celkovo v kariére je jeho úspešnosť 93.7% v 24 zápasoch!
Red Wings prehrali tri posledné zápasy so skóre 12:4. Všetky hral vo svojej aréne. Presilovku nevyužili celých jedenásť zápasov, v ktorých mali 34 príležitostí. Kapitán tímu Dylan Larkin tento mesiac neskóroval v deviatich zápasoch. Anthony Mantha neskóroval v jeho posledných siedmich. Tyler Bertuzzi vynechá jedenásty zápas po sebe kvôli zraneniu hornej časti tela. Spomínaní sú kanonieri Red Wings. Thomas Greiss inkasoval dnes ráno štyri góly z 13 striel. Posledné dve tretiny odchytal Jonathan Bernier (3-2-0, 3-01 GAA, 89.6%), ktorý inkasoval tri góly z 26 striel (88.5%). Ten pravdepodobne nastúpi do dnešného zápasu. Proti Cats priemerne inkasuje tri góly na zápas s úspešnosťou 91.4%.