NHLhockeyBet

NHLhockeyBet   -1 %

 

NHLhockeyBet přidává na Bet-universe tipy 50 dní a za tu dobu přidal 346 tipů. Statistiky nemusí být pravdivé! Pokud najdete chybu (chybný kurz, nesprávné vyhodnocení atd.) použijte tlačítko Nahlásit chybu a administrátor chybu napraví.18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Nejsi přihlášen(a).
Analýza Zápas medzi Vegas a Colorado sa odohrá pod holým nebom vo výške takmer 6 300 stôp nad morom. Očakávajú sa teploty nižšie než 30. rokoch Má byť slabý vietor – 5mph s nárazmi až 13 mph. Avs budú chcieť vyhrať prvýkrát pod holým nebom v posledných troch pokusoch za posledných päť rokov. Avalanche odohrali ešte len dva zápasy po jedenástich dňoch výpadku kvôli COVID-u. Túto sezónu hrajú dobrý hokej, no proti silnejším súperom nie sú až takí presvedčiví. Niektorí hráči budú možno hrať od 2. februára dokonca prvýkrát: kapitán G. Landeskog, S. Girard. T. Jost a C. Makar. M.A. Fleury (7-2-0, 1.56 GAA, 93.7%) má najlepšie štatistiky v lige. Philliph Grubauer (8-3-0, 1.64 GAA 93.6%) má veľmi podobné čísla ako Fleury a to ho radí na druhé miesto. Avs vyhrali posledný vzájomný zápas vo Vegas 2:3, no pár dní predtým prehrali vo Vegas 1:0.
Knights a Avalanche dnes odohrajú veľmi dôležitý zápas. Hry pod holým nebom sú špeciálna príležitosť. V tak vysokom prostredí bude vzduch trocha redší, čiže je možné, že sa bude hráčom ťažšie dýchať. Avalanche boli prednedávnom mimo kôvli COVID-u čo im v tomto určite nepomôže. V týchto zápasoch sa využívajú všetky štyri formácie, čo tiež zamieša kartami. Stretnú sa proti sebe najlepší gólmani ligy, dva zápasy sa už tento rok odohrali „under-om“ aj bez riedkeho vzduchu. Myslím si, že je tu namieste zvážiť stávku „pod“.
před 13 dny


Načítám


Další tipy od NHLhockeyBet


DNES

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!