NHLhockeyBet

NHLhockeyBet   -1 %

 

NHLhockeyBet přidává na Bet-universe tipy 50 dní a za tu dobu přidal 346 tipů. Statistiky nemusí být pravdivé! Pokud najdete chybu (chybný kurz, nesprávné vyhodnocení atd.) použijte tlačítko Nahlásit chybu a administrátor chybu napraví.18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Nejsi přihlášen(a).
Analýza Canucks zatiaľ nepredvádzajú výkony aké by som čakal, prehrali tri posledné zápasy so skóre 4:13. Nedokázali streliť ani jeden gól z presilových hier v tejto sezóne. Naopak boli až 21-krát vylúčení, čo je najviac zo všetkých tímov. Inkasovali sedem gólov. Elias Petterson nazbieral v minulej sezóne 66 bodov (27 gólov) v 68 zápasoch, tento rok sa mu podarilo zatiaľ iba jedenkrát asistovať. V bránke domácich dnes začne Braden Holtby, ktorý má v kariére oproti Canadiens úspešnosť 93.9%, no v minulom roku je jeho priemer tri góly na zápas s úspešnosťou 90.8%.
Habs sú na tom úplne inak, posledné dva zápasy vyhrali v Edmontone so skóre 8:2. Prvý zápas prehrali v Toronte až po predĺžení. S najväčšou pravdepodobnosťou sa do bránky postaví Carey Price, ktorý v poslednom zápase 25 z 26 striel. V minulom roku bola jeho úspešnosť proti Nucks 93.2%. Vzájomné zápasy hovoria v jasný prospech hostí: z 21 vyhrali 16 a posledné štyri vo Vancouveri.

Záver: Domáci zatiaľ ako som spomínal nemajú dobré výsledky, naopak hosťom sa darí veľmi dobre. Majú dobrého a skúseného brankára a útok je tiež vo forme.
před 6 týdny


Načítám


Další tipy od NHLhockeyBet


DNES

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!