NHLhockeyBet   -1 %

NHLhockeyBet přidává na Bet-universe tipy 50 dní a za tu dobu přidal 346 tipů. Statistiky nemusí být pravdivé! Pokud najdete chybu (chybný kurz, nesprávné vyhodnocení atd.) použijte tlačítko Nahlásit chybu a administrátor chybu napraví.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!
Nejsi přihlášen(a).
Analýza Wild dnes končia štvorzápasový road trip. Prvé dva zápasy odohrali v LA, oba vyhrali po predĺžení 4:3. Oba zápasy doťahovali až v poslednej tretine. Predvčerom hrali v Anaheime, kde prehrali 1:0, no prestrieľali ich pomerom 34:27. V bránke začali Gibson a Talbot. Dnes v bránke nastúpi Kaapo Kahkonen, ktorý zažije prvý štart v tejto sezóne. Minulý rok stál proti Ducks v jednom zápase a chytil 31 z 33 striel (93.9%). Čo je horšie – Wild v tejto sezóne nevyužili ešte ani jednu presilovku. Predvčerom mali až päť šancí a celkovo šestnásť. Vzájomné zápasy hovoria jasne – z 26 zápasov vyhrali len osem, no z posledných siedmich v Anaheime vyhrali päť.
V bránke Ducks začne s najväčšou pravdepodobnosťou znova John Gibson. Ten má zatiaľ 93.7% úspešnosť a celkovo v kariére oproti Wild má úspešnosť 94.6%. Domáci nemôžu počítať s obrancom Joshom Mansonom, ktorý sa v poslednom zápase zranil v súboji s Jordanom Greenwayom.

Záver: Ducks v poslednom zápase vyhrali najtesnejším možným spôsobom (1:0) veľkou zásluhou ich brankára. Gibson má zatiaľ veľmi dobrú formu. Naopak Wild nehrajú úplne presvedčivo (ani Ducks), no nemajú tak dobrého gólmana ako domáci, nevedia využiť poriadne svoje šance a presilovky, plus hrajú štvrtý zápas mimo svojej arény. Ducks sú v tomto zápase stavaní v pozícii underdog, čo sa mi páči kvôli kurzu, a preto tipujem Ducks.