Brest-Nancy 2:1
1 a 1,5+
1.83
+4.15
  12.11.2018 SKRYTÝ TIP TIP PŘIDÁN JAKO PLACENÝ SERVIS VKLAD 5/5 přidáno 12.11.2018 13:33
Analýza Brest jsme analyzovali před čtrnácti dny, kde jsme tipovali jeho výhru v Clermontu, ale hosté stačili pouze na remízu 2:2, kdy v zápase už dokonce vedli 0:2, ale v poslední minutě první půle domácí snížili a v druhé pulce si šli aktivně za vyrovnáním a to je jim také povedlo. Poté se zápas už jenom dohrával. Ani v minulém kole se Brestu nepodařilo navázat na skvělé podzimní výkony a doma si tak připsali proti předposlednímu Red Staru jen remízu 1:1. I když byli v zápase jasně lepší a soupeře přestříleli 24:7, tak gól padnul právě z jediné střely na bránu, kterou hosté měli. Pozitivní na tom bylo, že domácí se do konce zápasu snažili otočit stav utkání a vyrovnání pak zařídil nejlepší kanonýr domácích Charbonier. Dnes do Brestu přijede úplně poslední celek druhé ligy a tak mají domácí ideálního soupeře na to aby se zase vrátili na vítěznou vlnu a dotáhli se v tabulce na první Méty. Brest zvítězí a my věříme, že v zápase uvidíme minimálně dvě branky. Tip na výhru Brestu v kombinaci počtem gólů 1,5+ v kurzu 1,83 na Tipsportu.