1 SBR
1.53
VOID
0
  20.10.2018 SKRYTÝ TIP TIP PŘIDÁN JAKO PLACENÝ SERVIS VKLAD 5/5 přidáno 20.10.2018 12:00
Analýza Na Hanou dnes přijede Zlín, kterému se dlouhodobě na domácí Sigmu nedaří. Odchod Traorého může byt pro hosty citelnější ztráta než se na první pohled mohlo zdát, hře Zlínu jako by chyběla myšlenka a netrápí se jen herně ale i výsledkově, když si z posledních dvou domácích zápasů nepřipsala ani bod. To na Hané je situace opačná a domácí se zvedají a začínají sbírat potřebné body, protože aktuální postavení Sigmy v tabulce (14) neodpovídá kvalitě kádru, který letos má. Před reprezentační přestávkou si doma poradili se Spartou a je třeba zvýraznit týmový výkon především v prvním poločasu, kdy mohli jít do výraznějšího vedení než jen 1:0. Hanáci potřebují nutně bodovat a dnes na to mají ideálního soupeře. Volíme výhru Olomouce s kombinací možné remízy, kdy se nám budou vracet vklady. Tip SBR 1 v kurzu 1,53 na Tipsportu.