Fórum

Fórum | Budu psát novinky se (2 odpovědí)Budu psát novinky sem na fórum. Takže asi nejhodnotnější aktualita ze světa sázek - České sázkovky našli snažší cestu pro ověřování účtů, už nebude třeba chodit na pobočky ověřovat doklady viz. Tipsport a Chance.

před 187 dny
      Odpovědět
      Smazat


A funguje to tu vůbec ještě? :m

před 178 dny
      Smazat


Dobrý den přeji všem!!! NEPRAVDIVÉ TVRZENÍ! České sázkovky nenašly snazší cestu pro ověřování účtů!!!Bet365 a další SK tuto cestu ověřování samozřejmě, už velmi dávno praktikovaly, jak to dopadlo víme, teď se to propaguje jako "vynalez" českých SK, kdo se o tento "vynalez"(ověřování osobní)zajímá tak, to nazve jiným pojmem než " snazší cesta pro ověřování účtů" Byla dokonce uvažována verze ověřování na Poště????Jenom, aby se získal čas pro SK v ČR atd. Co nato většina sázejících v ČR to také nemusím psát neboť je to všeobecně známo!!!!A kdo je vítěz nakonec víme všichni, určitě to nejsou sázkaři!!!!! :m :h

před 130 dny
      SmazatZobrazit celé fórum


Toto fórum funguje ve formě chatu (komentářů). Pokud hledáte původní diskuzní fórum, tak to bylo zrušeno. Do tohoto fóra pište všechno, co se nehodí k článkům nebo tipům. Dodržujte pravidla diskuze - žádné vulgarismy, urážky ani reklama nejsou přípustné!


ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
ČLÁNKY
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek
Facebook Bet-universe Facebook


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2019 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít