JAK SÁZET MLB | články 10-20 (24)


MLB strategie sázení - díl 1.

V tomto článku bych chtěl popsat moje zkušenosti se sázením MLB. Postupem času vylepšuji moji strategii pro vybírání tipů na MLB a zaměřuji se především na sázení na počet bodů v zápase (OVER/UNDER). (Celý příspěvek…)


JAK SÁZET MLB      13.07.2009    

O/U sázky MLB - červen 09

Jelikož se při sázení MLB zaměřuji na sázení O/U, tj. na počet bodů, tak zde přiblížím aktuální formy týmů a nějaké výcucy ze statistik, což považuji pro sázení na počet bodů za nejdůležitější. Ja (Celý příspěvek…)


JAK SÁZET MLB      06.06.2009    

Na jaké koně sázet v MLB ?

Sezóna je v plném proudu už více než měsíc a myslím, že je správný čas se podívat na to, kdo má momentálně dobrou formu a vyplatí se ho sledovat. V celkovém pořadí mají nejlepší bilanci výher a pr (Celý příspěvek…)


JAK SÁZET MLB      05.06.2009    

A je to tady! MLB 2009 startuje!

První zápas sezóny je tady. Loňský vítěz Philadelphia se utká s Atlantou od 2:00 SEČ. Phillies na domácím stadiónu přivítají silnou Atlantu a čest zahajovat domácí opener dostane Brett Myers. Myer (Celý příspěvek…)


JAK SÁZET MLB      05.04.2009    

Jak sledovat MLB 2009 ?

Blíží se start nové sezóny MLB a pro fanoušky si MLB.TV připravila opět nějaké novinky. Na stránkách MLB.TV najdete registraci. Zde si můžete předplatit sledování zápasů na celou sezónu za 109.95 dola (Celý příspěvek…)


JAK SÁZET MLB      25.02.2009    

Sázení MLB na začátku sezóny

Po 5 měsících pauzy se na konci března rozbíhá nová baseballová sezóna MLB 2008. Zkušení sázkaři nedoporučují sázet mnoho zápasů hned na začátku sezóny. Celkem se odehraje 2430 zápasů a během sezóny (Celý příspěvek…)


JAK SÁZET MLB      12.03.2008    

Jak sazet baseball (MLB) ?

Baseballu se nevenuje tolik sazkaru jako napr. fotbalu nebo basketbalu. Ale to neznamena, ze by mel byt prehlizen. Sazenim baseballu se da vydelavat v dobe, kdy v Evrope nebezi vetsina fotbalovych lig (Celý příspěvek…)


JAK SÁZET MLB      31.08.2007    

Kvalitni starty nadhazovacu

Dulezitym faktorem pri analyzovani zapasu jsou kvalitni starty. Kvalitni starteri jsou vzacnym zbozim. Ale k posouzeni kvality nadhazovace nestaci podivat se jen na jeho ERA. Daji se najit v tymech sp (Celý příspěvek…)


JAK SÁZET MLB      22.08.2007    

Jak sázet MLB podle rozhodčích

Rozhodčí na domácí metě (Umpire) je ten zamaskovaný pán za strikezónou. Masku sundavá jen v případě, kdy se s ním chtějí trenéři pohádat nebo když si utírá v horkém počasí pot z čela. Rozhodčí na (Celý příspěvek…)


JAK SÁZET MLB      15.08.2007    

Co znamenaji zkratky v MLB ?

V tomto clanku se pokusim postupne sepsat vsechny dulezite zkratky uvadene u zapasu MLB. Palkari (batting) AB (At Bats) - pocet startu na palce H (Hits) - odpaly. Odpal je zapocitan, kdyz palkar (Celý příspěvek…)


JAK SÁZET MLB      20.07.2007    

Předchozí 1 Stránka 2/3 3 Další

 


 


ÚVOD
TIPY NA SÁZENÍ
MONITORING PLACENÝCH TIPŮ
SÁZKOVÉ KANCELÁŘE
ŽIVÉ PŘENOSY

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL
AKTUALITY
JAK SÁZET MLB
STRATEGIE SÁZENÍ
PROGRAMY
FÓRUM
KONTAKT
PODMÍNKY A GDPR FREE
Chceš se naučit sázet     Jak začít sázet
Kde se dá legálně sázet
MAXITIP
TIPSPORT
FORTUNA
CHANCE

Pro webmastery Přidej si ikonku Bet-universe.

Mapa stránek
Facebook Bet-universe Facebook


BET-UNIVERSE.COM (C) Anibal 2007-2017 Verifikace tipů - Tento web má pouze informativní charakter. Obsah stránek je určen pouze osobám starším 18 let. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování autorských článků je bez souhlasu autora zakázáno. Online podpora. V případě dotazů mne (Anibal - administrátor) neváhejte kontaktovat.

PŘEPNOUT NA MOBILNÍ VERZI STRÁNEK

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít