TIP: Edmonton Oilers - Arizona Coyotes Coyotes

Coyotes
2.18
+1.18
Marathonbet 16.11.2014 VEŘEJNÝ TIP VKLAD 1/10 přidáno 16.11.2014 16:34
Analýza Coyotes vyhrali posledný zápas vo Vancouveri 0:5! Martin Hanzal dal prvé tri góly a zaznamenal svoj prvý hattrick v sezóne a zároveň druhý v kariére. Proti Oilers má v 23 zápasoch 16 bodov. Štvrtý gól dal Millerovi Shane Doan, ktorý má tento rok 12 bodov (6+6) a proti Oilers zaznamenal 59 bodov v 65 zápasoch (15+44). Posledný gól dal obranca Keith Yandle, ktorý okrem gólu na dva prihral. Tento rok má už 15 bodov (2+12) a proti Oilers má v 28 zápasoch 18 bodov (5+13). Dubnyk chytil 35 striel a tým si zariadil prvý shootout v sezóne. Smith v jeho poslednom zápase pustil za chrbát päť gólov proti Flames. Po Dubnykovej nule začne pravdepodobne Smith, pretože proti Oilers má skvelú formu. Chytal v 13 zápasoch a 10 z nich začal. Deväťkrát Coyotes vyhrali. Priemerne inkasoval 2.70 gólu na zápas s úspešnosťou 91%. Coyotes majú záznam mimo domova tento rok 3-5-1. Z posledných desiatich zápasov vyhrali štyri. Proti Oilers sú skvelí. Z posledných deviatich zápasov v Edmontone vyhrali osem. Z posledných 22 zápasov celkovo dokázali vyhrať až 17x.

Oilers po päť zápasovej šnúre hrali konečne doma. Hostili Senators, no nedokázali vyhrať. Senators zdolali domácich 3:4 po predĺžení. V piatich zápasoch na cestách vyhrali dva. V NY proti Rangers a v Buffale rozdielom gólu. Oilers majú záznam na domácom štadióne 4-4-1. Z posledných desiatich zápasov vyhrali štyri, no posledné dva prehrali. Taylor Hall stále nenastúpi. Tento rok nazbieral 10 bodov (6+4) a proti Coyotes má v 13 zápasoch 16 bodov (5+11). Scrivens začinal proti hosťom v štyroch zápasoch v kariére a len jeden dokázali Oilers vyhrať. Priemerne inkasoval 3.16 gólu na zápas a jeho priemerná úspešnosť bola 89,4%. V poslednom vzájomnom zápasedostal šesť gólov v 58 minútach. Jeho úspešnosť bola 79,3%.